Goool


Join the forum, it's quick and easy

Goool
Goool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prognoze i komentari 19.04.

2 posters

Go down

Prognoze i komentari 19.04. Empty Prognoze i komentari 19.04.

Postaj  $Ivan$ ned tra 19, 2009 5:26 pm

evo od mene dva para:

Hamburg - Hannover

tip- 1
kvota: 1.40

pocetak: 17:00h


- Analizu bi zapoceo kako je ovdje koef. sa 1.55 pao na 1.40. To vam i daje doznanja da se mnogo ljudi kladi na hamburg. Ovdje hamburg nema sta drugo traziti, osim pobjede naravno. S omjerom doma od 11-1-1 te s odlicnom gol razlikom od 21:9 naspram hannoverog očajnog omjera u kojem su od 13 utakmica skupili samo 2 boda(0-2-11) te sa totalno slabom gol razlikom od 10:38 hamburg je ovdje definitvno favorit. Prijasnji susreti nisu bas na strani hamburga(1-3-2), ali ove sezone je definitivno sve na strani hamburga. Svi znamo kako hannover ima groznih problema u gostima i kako je očajan gost te je i to još jedan motiv za pobjedu hamburga. Još bi nadodao da je hannover sasvim siguran u sredini lige, dok hamburg ganja prva mjesta. Treba nadodati da ce hamburgu nedostajati par igraca(ne prvotimaca), dok hannoveru jako puno(Hanno Balitsch, Leon Andreasen , Altin Lala, Chavdar Yankov , Frank Fahrenhorst, Vinicius, Michael Tarnat , Steven Cherundolo.).Ovdje od ostalih ponuda probao bi hendikep na hamburg @2.00, multigol 4-6 @2.50, te poluvrijeme/kraj 1/1 @1,90.





Rijeka - Zagreb

tip- Zagreb daje gol
kvota: 1.40

pocetak: 16:30h


- Zagreb je dosta neugodan gost. Imaju gostujući omjer 5-2-6 uz gol razliku od 15:19. Znaci da prosjecno u gostima zabe bar jedan i jedan prime. Ove sezone po drugi put se sastaju sa Rijekom te mislim da ce ovo biti jedan jako otvoren nogomet sa dosta golova. Odlucio sam se za ovu opciju jer je od u 14 prijašnjih omjera zagreb dao gol u 11 utakmica. Ove sezone na Kantridi slavio je Zagreb sa 0:1. Mislim da ce ovaj put biti malo drugacije sa vise golova jer su oba kluba željna kvalifikacija za Uefa. Napomenuo bih da u obje ekipe nedostaje po jedan kartonirani igrač, kod Rijeke je to Kreilach, a kod Zagreba Špičić. Od ostalih oklada na ovaj par igrao bih na to da oba daju gol @1.65 i vise od 3,5 gola @3.20.
$Ivan$
$Ivan$
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 19.04. Empty Re: Prognoze i komentari 19.04.

Postaj  vesa92 ned tra 19, 2009 10:18 pm

Drug, na ovom forumu, jedini ja i ti ostali, nigdje nikoga!!! Ali nema veze, uzajamno cemo se pomagati!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile

vesa92
**
**


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.