Goool


Join the forum, it's quick and easy

Goool
Goool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prognoze i komentari 30.04

5 posters

Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Prognoze i komentari 30.04

Postaj  Admin sri tra 29, 2009 11:20 pm

Like a Star @ heaven
Admin
Admin
Admin
Admin


Character sheet
,,,,,: 12

[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  Leaders1989 čet tra 30, 2009 12:11 am

Bran Bergen - Lillestrom 1

Još jedna u nizu skandinavskih liga koje su tek počele.Dvanaesti Bran dočekuje poslednjeg Lillestroma.Za šest kola Bran je skupio isto toliko bodova a gosti upola manje.Forma Brana izgleda ovako:1 pobjeda,3neriješena i 2 izgubljene dok je Lillestrom 3 remizirao i 3 izgubio.Bran ukoliko misli bježati sa donjeg djela tabele mora dobiti a ovo mu je prava prilika za to.Kvota na 1 je 2,05 više nego lijepa ali može se odigrati i 1X čisto da se pokrije eventualno iznenađenje.

Za četvrtak sam analizirao samo tu tekmu,i nadam se da će doći,a ponuda je više nego siromašna.Ako naletim na još neki zanimljiv par,postovaću ga ovdje.
Leaders1989
Leaders1989
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  cuksii čet tra 30, 2009 2:52 pm

nema bas mnogo da se odigra danas ali bar nesto
werder - hamburg 1
dinamo k - sahtjor X
uplata 500 dinara..da mi bude zanimljivije dok gledam...

cuksii
*
*


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  Admin čet tra 30, 2009 4:47 pm

Ajmo ljudi postajte.
Uskoro če biti nagradna natjecanja,pa če me neki moliti da se uključe,ali neće svi imati prava natjecanja.
Molimo Vas da se uključite u forum na obostrano zadovoljstvo.
Admin
Admin
Admin
Admin


Character sheet
,,,,,: 12

[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  $Ivan$ čet tra 30, 2009 5:16 pm

vidim nisam više mod al ko ga jebe... evo par mojih analiza i parova za danas:

Copa Libertadores

Guarani - Deportivo Cuenca

tip- x2 @1.30
početak: 23:00h


-ovo je zadnje kolo gore navedenog kupa, te ako cuenca želi proći dalje ovdje mora izborit bar X. Ja nevjerujem kako ce Tachira uspijet odnijet ikakav bod na bocinoj La Bomboneri. Po meni ovdje prolaze boca te dep. cuenca. U svih 5 utakmica skupine guarani nije uspio niti boda osvojiti, te mislim da niti ovdje neće upecati kakve bodove. Eventualno X, jer kako sam i sam rekao Cuenci je praktički dovoljan i bod, te je po meni ovo sigurica. Ja cu igrati čistu dvojku, ali pošto je koef. i na x2 sasvim dobar to preporučam svima. U prvoj utakmici izmedu ovih dva kluba, na stadionu Cuence, Cuenca je slavila sa odlicnih 4:0.


Zadnja promjena: $Ivan$; pet svi 01, 2009 9:20 am; ukupno mijenjano 1 put.
$Ivan$
$Ivan$
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  $Ivan$ čet tra 30, 2009 5:16 pm


Kup Uefa

Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk

tip- dinamo kiev daje gol @1.20
početak: 18:30h


-ovdje je jos jedan sukob rivala, i to dva prvoplasirana ukrajinska kluba. Dinamo stoji na prvom mjestu i to sa dobrih 12 bodova ispred shaktara te to itekako daje doznanja da je dinamo u odlicnoj formi. U njihovoj ligi bio je jedan obracun kod shaktara, te je shaktar slavio na svom terenu(1:0). Mislim da ce ovdje ipak biti drugacije, ipak je kiev domacin te ce ovdje sigurno osvojiti neke bodove. Napomenuo bih i da je u zadnje tri utakmice kod kieva, dvije zavrsilo pobjedom kieva a jedna neriješeno. U sve tri utakmice kiev je dao gol. Mislim da ovdje dinamo mora zabiti gol, te onda bunker kod shaktara.


Zadnja promjena: $Ivan$; pet svi 01, 2009 9:20 am; ukupno mijenjano 1 put.
$Ivan$
$Ivan$
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  $Ivan$ čet tra 30, 2009 5:17 pm

Kup Uefa

Werder Bremen - Hamburg

tip- oba daju gol @1.70
početak: 20:45h


-također dvoboj dva dobra tima u kojem će oboje od njih tražiti bodove. Mislim da hsv ima veliku želju proći ovdje dalje te je u jako dobroj formi, odličnoj. Ova dva tima sastala su se prije tjedan dana u kupu Njemačke i završilo je 1:1( u produžetcima 2:4 za Werder). U prošlim susretima ova dva tima često se događalo da oba daju bar po gol. Od zadnjih 16 susreta kod hsv-a 9 je završilo sa oba daju gol. Mislim da će tako nekako biti i danas. Ova opcija mi se čini najbolja, jer ipak, werder je jako neugodan domaćin, dok je hamburg u odličnoj formi te će sigurno tražiti neke bodove ovdje kako bi na svom terenu ipak odigrali mirnije.


Zadnja promjena: $Ivan$; pet svi 01, 2009 9:19 am; ukupno mijenjano 1 put.
$Ivan$
$Ivan$
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  kux čet tra 30, 2009 8:35 pm

singl za danas(siromasna ponuda):

werder - hsv 1 (t.r. 2:1) Rolling Eyes
kux
kux
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  cuksii čet tra 30, 2009 9:51 pm

cuksii je napisao/la:nema bas mnogo da se odigra danas ali bar nesto
werder - hamburg 1
dinamo k - sahtjor X
uplata 500 dinara..da mi bude zanimljivije dok gledam...
jos werder Smile Smile Smile Smile

cuksii
*
*


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  Leaders1989 čet tra 30, 2009 10:39 pm

Leaders1989 je napisao/la:Bran Bergen - Lillestrom 1

Još jedna u nizu skandinavskih liga koje su tek počele.Dvanaesti Bran dočekuje poslednjeg Lillestroma.Za šest kola Bran je skupio isto toliko bodova a gosti upola manje.Forma Brana izgleda ovako:1 pobjeda,3neriješena i 2 izgubljene dok je Lillestrom 3 remizirao i 3 izgubio.Bran ukoliko misli bježati sa donjeg djela tabele mora dobiti a ovo mu je prava prilika za to.Kvota na 1 je 2,05 više nego lijepa ali može se odigrati i 1X čisto da se pokrije eventualno iznenađenje.

Za četvrtak sam analizirao samo tu tekmu,i nadam se da će doći,a ponuda je više nego siromašna.Ako naletim na još neki zanimljiv par,postovaću ga ovdje.

Laughing Laughing prošlo,prošlo...Taman za vikend da se opustim.
Leaders1989
Leaders1989
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 30.04 Empty Re: Prognoze i komentari 30.04

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.