Goool


Join the forum, it's quick and easy

Goool
Goool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prognoze i komentari 07.04.

4 posters

Go down

Prognoze i komentari 07.04. Empty Prognoze i komentari 07.04.

Postaj  $Ivan$ pon tra 06, 2009 10:24 pm

evo ostavite ovdje svoje analize...

evo od mene nesto:

Watford - Southampton / southampton daje gol / koef. 1,55

-southu trebaju bodovi kako nebi ispao iz lige a watford je siguran... watford je jako dobar doma ali imam osjecaj da ce ovdje southampton dati bar 1 gol... a i od zadnjih 4 utakmice kod watforda u 3 je south. dao gol...


Crystal Palace - Coventry / manje od 2,5 gola / koef. 1,75

- u zadnjih 6 utakmica kod crystala je zavrsilo od 0-2 gola... mislim da ce i ovoga puta isto tako zavrsiti pošto nikome od njih netrebaju bodovi za nekakvo natjecanje ili da ne ispadnu iz lige...

Gloria Buzau - Unirea Urz / 2 / koef. 1,50

-glora je ove sezone definitivno najjadnija momcad u rumunjskoj ligi te stoje na zadnjem mjestu sa minimalnih 6 bodova, dok je unirea druga sa 36!! bodova vise...
gloria doma ima jadan ucinak 0-1-9 dok je unirea u gostima i vise nego dobra(6-1-4)... unirei trebaju pobjeda za prvaka te definitivno ovdje nece propustiti bodove... ovdje bi probao jos i manje od 2,5 gola i hendikep na unireu...


Leyton Orient - Leeds / 2 / koef. 2,00

- prosle sezone kod leytona leeds je slavio sa 0-2, ove godine kod leedsa takoder leeds dobio sa 2-1... leyton ima slabu statistiku doma(5-4-10) i u sigurnoj su poziciji, dok leeds u gostima ima 8-3-9 te mu trebaju bodovi za napredak u visu ligu... za malo sigurnije neka stave x2 po meni sigurno prolazi...


Manchester United - Porto / h1 / koef. 2,00

-znamo kako je manchaster na svome stadionu tesko savladiv jos ako ga krene igra gazi sve pred sobom... isto tako mislim da ce to i ovdje bit... od ostale ponude za ovaj par bi odigrao oba daju gol, vise od 2,5 gola i pol./kraj 1/1...


Villarreal - Arsenal / pol./kraj X-2 / koef. 5,50

mislim kako bi ovdje arsenal mogao osvojit neke bodove i to idealno nekim prekidom ili kontrom u drugom poluvremenu... u prvom ce najvjerojatnije drzat 0-0 te na kraju pobjediti... ovdje valja jos i probati manje od 2,5 gola i prvo pol. X
$Ivan$
$Ivan$
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 07.04. Empty Re: Prognoze i komentari 07.04.

Postaj  BOOSTER uto tra 07, 2009 12:23 pm

Watford - Southampton 3+


Watford je dosao do 50 bodova koji bi trebalo da mu garantuju opstanak, ali nema sumnje da bi Rodgers voleo jos koji ekstra kako bi u poslednja cetiri meca njegova ekipa mogla da udje opsuteno. Southampton je u potpuno drugacijoj prici, problemi sa finansijama i ispadanje iz lige su surova realnost. Watford je u daleko boljoj poziciji, ali nece biti iznenadjenje ukoliko sveci ipak izvuku neki bod sa ovog gostovanja, najvise zbog toga sto svi misle da je ekipa Mark Wottea vec prezljana. Southampton mdjutim nema sta da izgubi, moraju da idu na pobedu a to znaci da ce na ovom mecu biti dosta golova.


Manchester_United -Porto 3+


Mislim da je Manchester definitivno bolja ekipa u ovom mecu i cisto sumnjam da ce ostaviti da se ovaj dvomec resi u Portugalu, tako da bi trebalo ocekivati pobedu domacina, za koju je kvota realna ali i vrlo mala. Moj predlog je tri ili vise golova jer mislim da ce Manchester igrati mnogo bolje nego u prvenstvu a ne verujem da ce Porto odigrati neki tezak bunker.
BOOSTER
BOOSTER
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 07.04. Empty Manchester ja mislim cisto...

Postaj  predicter uto tra 07, 2009 7:34 pm

Odigrao na Manchester - Porto 1-1(kecu kec)
2.1 kvota pa sta bude...bar za Burek...

predicter
*
*


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 07.04. Empty Re: Prognoze i komentari 07.04.

Postaj  ATE_LM10 uto tra 07, 2009 8:33 pm

ja predlagam :

chesterfield - lincoln oba daje gol
llaneli 2
munich -tower starts 1
cork city 1

ATE_LM10
**
**


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 07.04. Empty Re: Prognoze i komentari 07.04.

Postaj  $Ivan$ uto tra 07, 2009 9:21 pm

$Ivan$ je napisao/la:Gloria Buzau - Unirea Urz / 2 / koef. 1,50

-glora je ove sezone definitivno najjadnija momcad u rumunjskoj ligi te stoje na zadnjem mjestu sa minimalnih 6 bodova, dok je unirea druga sa 36!! bodova vise...
gloria doma ima jadan ucinak 0-1-9 dok je unirea u gostima i vise nego dobra(6-1-4)... unirei trebaju pobjeda za prvaka te definitivno ovdje nece propustiti bodove... ovdje bi probao jos i manje od 2,5 gola i hendikep na unireu...

proslo ovo laganica... FT. 1-5, znaci mogli ste i hendikep oderat Smile
$Ivan$
$Ivan$
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 07.04. Empty Re: Prognoze i komentari 07.04.

Postaj  $Ivan$ uto tra 07, 2009 10:16 pm

$Ivan$ je napisao/la:

Watford - Southampton / southampton daje gol / koef. 1,55

-southu trebaju bodovi kako nebi ispao iz lige a watford je siguran... watford je jako dobar doma ali imam osjecaj da ce ovdje southampton dati bar 1 gol... a i od zadnjih 4 utakmice kod watforda u 3 je south. dao gol...

evo proslo i ovo... nije jos gotova tekma ali gol su vec postigli tako da... Smile
$Ivan$
$Ivan$
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 07.04. Empty Re: Prognoze i komentari 07.04.

Postaj  $Ivan$ sri tra 08, 2009 11:37 am

$Ivan$ je napisao/la:evo ostavite ovdje svoje analize...

evo od mene nesto:

Watford - Southampton / southampton daje gol / koef. 1,55

-southu trebaju bodovi kako nebi ispao iz lige a watford je siguran... watford je jako dobar doma ali imam osjecaj da ce ovdje southampton dati bar 1 gol... a i od zadnjih 4 utakmice kod watforda u 3 je south. dao gol...


Crystal Palace - Coventry / manje od 2,5 gola / koef. 1,75

- u zadnjih 6 utakmica kod crystala je zavrsilo od 0-2 gola... mislim da ce i ovoga puta isto tako zavrsiti pošto nikome od njih netrebaju bodovi za nekakvo natjecanje ili da ne ispadnu iz lige...

Gloria Buzau - Unirea Urz / 2 / koef. 1,50

-glora je ove sezone definitivno najjadnija momcad u rumunjskoj ligi te stoje na zadnjem mjestu sa minimalnih 6 bodova, dok je unirea druga sa 36!! bodova vise...
gloria doma ima jadan ucinak 0-1-9 dok je unirea u gostima i vise nego dobra(6-1-4)... unirei trebaju pobjeda za prvaka te definitivno ovdje nece propustiti bodove... ovdje bi probao jos i manje od 2,5 gola i hendikep na unireu...


Leyton Orient - Leeds / 2 / koef. 2,00

- prosle sezone kod leytona leeds je slavio sa 0-2, ove godine kod leedsa takoder leeds dobio sa 2-1... leyton ima slabu statistiku doma(5-4-10) i u sigurnoj su poziciji, dok leeds u gostima ima 8-3-9 te mu trebaju bodovi za napredak u visu ligu... za malo sigurnije neka stave x2 po meni sigurno prolazi...


Manchester United - Porto / h1 / koef. 2,00

-znamo kako je manchaster na svome stadionu tesko savladiv jos ako ga krene igra gazi sve pred sobom... isto tako mislim da ce to i ovdje bit... od ostale ponude za ovaj par bi odigrao oba daju gol, vise od 2,5 gola i pol./kraj 1/1...


Villarreal - Arsenal / pol./kraj X-2 / koef. 5,50

mislim kako bi ovdje arsenal mogao osvojit neke bodove i to idealno nekim prekidom ili kontrom u drugom poluvremenu... u prvom ce najvjerojatnije drzat 0-0 te na kraju pobjediti... ovdje valja jos i probati manje od 2,5 gola i prvo pol. X

sveukupno 3/6... nije bas naj al jbg... nije me sreca jucer uhvatila Smile
$Ivan$
$Ivan$
***
***


[Vrh] Go down

Prognoze i komentari 07.04. Empty Re: Prognoze i komentari 07.04.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.